EMPIRE - Volusian (251-253). Antoninian 3.69 g. His bust rig - Lot 94

Lot 94
Estimation :
50 - 70 EUR
EMPIRE - Volusian (251-253). Antoninian 3.69 g. His bust right. Rv. Health standing left feeding a snake. C 118 TTB/Sup.