FRENCH CURRENCIES - Charles X. 1/4 ecu Ag. 1597 T Nantes. 9, - Lot 296

Lot 296
Estimation :
80 - 100 EUR
FRENCH CURRENCIES - Charles X. 1/4 ecu Ag. 1597 T Nantes. 9,42 g. Sb 4670 TTB+/Sup.