FOREIGN CONTEMPORARY GOLD - Hamburg. 20 Marks 1899 and 1900 - Lot 376

Lot 376
Estimation :
600 - 700 EUR
FOREIGN CONTEMPORARY GOLD - Hamburg. 20 Marks 1899 and 1900 J. 7.95 and 7.96 g. the 2 ex. TTB/Sup.