FOREIGN CONTEMPORARY GOLD - Hesse Darmstadt. Ludwig IV (1877 - Lot 377

Lot 377
Estimation :
1000 - 1500 EUR
FOREIGN CONTEMPORARY GOLD - Hesse Darmstadt. Ludwig IV (1877- 1892). 20 Marks 1892 A Berlin. 7.95 g. TTB+/Sup.